22 409 0 354, 509 686 427 info@yogamedica.pl

Jak przygotować się do pierwszych zajęć

 

  1. Rezerwujemy miejsce na pierwszej sesji diagnostyczno-konsultacyjnej w systemie Reservante na stronie http://yogamedica.reservante.pl/ Wszystkie następne zajęcia także rezerwujemy na tej stronie.
  2. Przychodzimy na zajęcia 10-15 minut przed rozpoczęciem zajęć aby mieć czas na załatwienie formalności w recepcji i przygotowanie się do zajęć. Przed pierwszymi zajęciami kluczowe jest wypełnienie odpowiednich dokumentów – oświadczenia pacjenta (PDF)wywiadu medyczny (PDF) i regulaminu ośrodka (PDF). Możesz pobrać, wydrukować i wypełnić dokumenty w domu i na zajęcia przyjść już z gotowym pakietem dokumentów do przekazania osobie w recepcji Ośrodka.
  3. W przypadku problemów ze zdrowiem, na pierwsze zajęcia przychodzimy z kserokopią opisu badań. Opis pokazujemy instruktorowi na początku zajęć i informujemy go o naszym schorzeniu.
  4. Na zajęcia należy przynieść strój do ćwiczeń niekrępujący ruchów oraz matę (jeśli nie posiadamy maty, istnieje możliwość skorzystania ze wspólnych mat dostępnych na sali). Zmiana stroju obowiązuje także na sesji diagnostyczno-konsultacyjnej. 
  5. W pracowni zdejmujemy buty, dlatego warto zabrać ze sobą klapki aby nie chodzić boso.
  6. Ćwiczyć powinno się z pustym żołądkiem czyli ok. 2-4 godziny po posiłku.
  7. Przed zajęciami i w trakcie zajęć nie pijemy.
  8. Przed zajęciami wyłączamy lub przynajmniej wyciszamy telefon komórkowy.