Yoga Medica - Racławicka 28, 02-601 Warszawa

22 409 0 354, 509 686 427 info@yogamedica.pl

Czym jest Klub Yoga Medica

Klub Yoga Medica powstał w styczniu 2011 roku. Głównym założeniem klubu jest umożliwienie osobom zaangażowanym w praktykę jogi ćwiczenie w stałym gronie, w przyjaznej atmosferze i pod okiem jednego prowadzącego.

Instruktor, dzięki regularnemu kontaktowi na zajęciach jest w stanie osobiście obserwować i nadzorować rozwój uczestników zajęć. Sesje klubowe odbywają się trzy razy w tygodniu i są prowadzone przez założyciela ośrodka Yoga Medica, Bartosza Niedaszkowskiego. Ponadto, przynajmniej raz w miesiącu (poza okresem wakacyjnym) klubowicze zapraszani są na warsztaty edukacyjno-terapeutyczne, również prowadzone przez Bartosza.

Każdy członek klubu może uzyskać dostęp do specjalnej strony klubowej, gdzie umieszczane są dodatkowe materiały dotyczące ćwiczeń jogi i nie tylko. Celem strony klubowej, poza materiałami informacyjnymi, jest ułatwienie kontaktu między klubowiczami a prowadzącym zajęcia.

Wchodząc do klubu Yoga Medica, uczestnik dostaje dostęp do wszystkich zajęć bez ograniczeń, bez konieczności rezerwacji miejsca. Dodatkowo klubowicze dostają wiele zniżek na pozostałe usługi Pracowni, takie jak masaże czy terapia manualna. Członkowie klubu mają 10% zniżki w sklepie internetowym z akcesoriami do ćwiczeń jogi Yoga Bazar.

 

Warunki uczestnictwa w klubie

Warunkiem przystąpienia do programu jest podpisanie umowy członkowskiej na czas 12 miesięcy i zobowiązanie się do wniesienia rocznej opłaty w wysokości 2880 zł (przy tej opcji udzielamy rabatu 10% więc rzecywista roczna opłata wynosi 2592 zł), do wyboru: jednorazowo, kwartalnie (720 zł) lub w okresach comiesięcznych (240 zł).

 

Zalety uczestnictwa w klubie

  • Dostęp na zajęcia przeznaczone tylko dla klubowiczów.
  • Niższa cena abonamentu.
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w warsztatach edukacyjno-terapeutycznych.
  • Brak obowiązku rezerwacji miejsca na zajęciach.
  • Możliwość bezpłatnej konsultacji medycznej z Bartoszem Niedaszkowskim.
  • Co najmniej 10% zniżki na zabiegi: masaże, terapię manualną i refleksoterapię.
  • 20% zniżki na pozostałą ofertę (inne zajęcia, warsztaty gościnne etc.).
  • 10% zniżki w sklepie internetowym z akcesoriami do ćwiczeń jogi Yoga Bazar
  • Możliwość zaproszenia na próbne zajecia członka rodziny lub znajomego oraz 50% zniżki na konsultację dla tej osoby.