22 409 0 354, 509 686 427 info@yogamedica.pl

Justyna Jasłowska

Październik! W październiku mocno uderzamy z zajęciami Aktywny Kręgosłup  W październiku też poznacie naszą nową instruktorkę – Justynę Jasłowską, która poprowadzi właśnie Aktywny Kręgosłup  Justyna jest fizjoterapeutką i instruktorką Pilates, od kilku zajmuje się treningiem funkcjonalnym i medycznym. W przeszłości przez wiele lat byłą tancerką tańca współczesnego, obecnie trenuje bieganie i startuje w biegach górskich!  Przywitajcie ją ciepło na zajęciach! 

Kilka słów o Aktywnym Kręgosłupie. Są to zajęcia oparte o Pilates, techniki świadomej pracy z ciałem i oddechem oraz trening funkcjonalny i stabilizacyjny. W ten sposób będziemy walczyć z bólem i dyskomfortem w obrębie kręgosłupa i nie tylko. Będziemy skupiać się na poprawie zakresów ruchu we wszystkich płaszczyznach kręgosłupa oraz uzyskaniu elastyczności i harmonii w ciele traktowanym jako całość. W zależności od potrzeb, ćwiczenia będą dobierane w taki sposób aby miały również charakter wzmacniający i stabilizujący

Biorąc pod uwagę to, że nie na uniwersalnej recepty na “zdrowy kręgosłup”, będziemy przywiązywać dużą uwagę do :
-nauki oddechu
-czucia i świadomości ciała podczas ćwiczeń
-edukacji, która prowadzi do tego aby dobre nawyki wcielać w życie codzienne
Zajęcia przeznaczone dla osób nie zmagających się z aktywnym bólem i świeżymi urazami. W takich sytuacjach proponujemy Kręgosłup I.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA!

POBIERZ PLAN NA SMARTPHONE W FORMACIE PDF – KLIK!