22 409 0 354, 509 686 427 info@yogamedica.pl

Czy wiesz jak joga działa w praktyce z fizjoterapeutycznego punktu widzenia? Jakie schorzenia możesz dzięki niej pokonać i z jakich kontuzji się wyleczyć? Czy zdajesz sobie sprawę z całego potencjału ćwiczeń jogi? Wszystkich tych rzeczy dowiesz się na naszych dniach otwartych w Yoga Medica.

Dlaczego u nas? Kim jesteśmy?

Jesteśmy ośrodkiem fizjoterapii opartej na jodze, w którym cała kadra to dyplomowani fizjoterapeuci. Łącząc jogę z fizjoterapią tworzymy system ćwiczeń idealnie dopasowany do potrzeb współczesnego człowieka. Nasz ośrodek działa od ponad 10 lat i mamy ogromne doświadczenie w pracy ze sportowcami, tancerzami i pacjentami ze schorzeniami narządu ruchu.

PLAN SPOTKANIA

Dzień rozpoczynamy wykładem Bartosza Niedaszkowskiego, założyciela naszego ośrodka, fizjoterapeuty i terapeuty jogi. Skupimy się na efektach fizjologicznych ćwiczeń jogi. Podczas wykładu będziesz mógł/mogła zadać pytania dotyczące jogi i rozwiać wszelkie wątpliwości. Cała nasza wiedza, zgromadzona przez lata pracy z pacjentami będzie do Twojej dyspozycji 🙂

Po wykładzie zapraszamy na pokazową sesje jogi kręgosłupa opartej na podejściu Yoga Medica! (limit osób – szczegóły patrz niżej)

Gdzie, kiedy i o której się spotykamy?

Mamy dwa terminy 🙂

  • Sobota 29 czerwca (godz. 13.30)
  • Sobota 27 lipca (godz. 12.30)

Widzimy się w naszym ośrodku na starym Mokotowie na ul. Racławickiej 28 (blisko stacji metra Racławicka)

WEJŚCIE ZA FREE! 🙂

START o godzinie 13.30 (29 czerwca) lub 12.30 (27 lipca). Część wykładowa + pytania do Bartosza zajmą około 1h-1,5h + 1h na zajęcia jogi.

Na część wykładową zapraszamy bez limitów, jakoś się pomieścimy 🙂 Na zajęcia prosimy się zapisywać telefonicznie (509 686 427) lub mailowo (info@yogamedica.pl). Limit miejsc to 20 osób.

ZAPRASZAMY! Przybywajcie licznie, zapraszajcie znajomych i wpadajcie do nas! 🙂