fbpx

Regularne sesje jogi prowadzone przeze mnie odbywają się w formie on line. To, co je wyróżnia, to sposób ich prowadzenia. Większość zajęć prowadzonych jest w podwójnej obsadzie. Modelka pokazuje dokładnie ćwiczenia, a fizjoterapeuta kontroluje grupę, obserwując ją na dużym monitorze.

Przykładam dużą wagę do osobistych korekt uczestników. Przy założeniu, że ich kamery są dobrze ustawione i mają dobrą rozdzielczość, jestem w stanie zauważyć naprawdę wiele szczegółów. Każdy otrzymuje ode mnie osobiste korekty, jeśli tylko sytuacja tego wymaga.

Zajęcia on line nastawione są przede wszystkim na aktywizację kręgosłupa jako głównej osi i podpory ciała, ale oczywiście oddziałują na cały organizm. Joga proponowana przeze mnie w tej formie to przede wszystkim joga bezpieczna, gdyż spełnia normy tzw. fizjoprofilaktyki w ramach koncepcji yoga medica. Wszystko to sprawia, że moje sesje on line stanowią nie tylko doskonały początek przygody z jogą, ale i świetną przeciwwagę dla siedzącego trybu życia, który narusza równowagę kręgosłupa. Dzięki zajęciom on line nie musisz mieszkać tam gdzie ja, aby wpaść do mnie na zajęcia.

Jeśli jesteś jednak zainteresowany spotkaniem w realu zapraszam do mojego gabinetu, gdzie możemy przeprowadzić indywidualne zajęcia i spotykać się regularnie. Mam w nim wszystkie przybory i przyrządy przydatne w ćwiczeniach.