fbpx

Drodzy Pacjenci Yoga Medica

Obecna sytuacja zmusiła mnie do podjęcia trudnej i bolesnej decyzji. Po 15 latach działalności ośrodka na Racławickiej 28 jego dalsze funkcjonowanie okazuje się niemożliwe. Decydującą rolę odegrał czynnik ekonomiczny. Wysokie koszty utrzymania ośrodka i brak zrozumienia ze strony władz miasta, od którego wynajmowałem lokal spowodowały, że musiałem zdecydować o wypowiedzeniu umowy najmu.

Zdaję sobie sprawę, że jest to bolesne nie tylko dla mnie, ale i dla wielu z Was, dla których pracownia była miejscem regularnych spotkań i powrotów. Chcę jednak przekazać Wam również dobrą wiadomość.

Podjąłem decyzję o osobistym powrocie do prowadzenia zajęć. Wszystkie sesje będą prowadzone wyłącznie przeze mnie i będą odbywać się online. Nie będą one klasyfikowane jako zajęcia rehabilitacyjne, ponieważ istnieją odpowiednie przepisy regulujące działalność fizjoterapeutyczną, Będą jednak spełniały kryteria jogi fizjoterapeutycznej, tj. bezpieczeństwo, techniki zgodne z anatomią i fizjologią, ćwiczenia nastawione na poprawę funkcji kręgosłupa, stawów obwodowych, autoregulację układów ciała.

To nie oznacza jednak, że nie będziecie mieli możliwości podjęcia czy kontynuowania rehabilitacji według stworzonego przeze mnie modelu Yoga Medica. Już wkrótce na stronie pojawi się nowy adres mojego gabinetu fizjoterapeutycznego, w którym będziecie mogli się ze mną spotkać, skonsultować i ustalić postępowanie terapeutyczne dokładnie tak, jak to miało miejsce w ośrodku na Racławickiej 28.

Tak więc działalność mojej pracowni będzie przebiegała równolegle na dwóch komplementarnych płaszczyznach – bezpiecznej jogi fizjoterapeutycznej online w koncepcji Yoga Medica i rehabilitacji w koncepcji Yoga Medica. Już niedługo strona yogamedica.pl przejdzie proces aktualizacji, aby sprostać nowym wyzwaniom.

Do wszystkich osób, które w dniu zamknięcia Ośrodka posiadały aktywne karnety, wyślę wiadomość email ze specjalną propozycją.

Ze swojej strony pragnę szczególnie polecić zapisanie się do newslettera, ponieważ jest to dla mnie najwygodniejsza forma komunikacji z Wami.

Wierzę, że kryzys, który nadszedł, może być impulsem do zmiany na lepsze dla nas wszystkich.

Bartosz Niedaszkowski