fbpx
22 409 0 354, 509 686 427 info@yogamedica.pl

Yoga Medica to jedyny w Polsce ośrodek fizjoterapii opartej na hatha jodze, w którym terapię prowadzą wyłącznie dyplomowani fizjoterapeuci, posiadający aktualne prawo wykonywania zawodu i oficjalnie zarejestrowani w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów (www.kif.info.pl).

Ośrodek założył w 2004 roku Bartosz Niedaszkowski, terapeuta jogi i fizjoterapeuta, który w pierwszych latach działalności funkcjonował jako Pracownia Dobrego Zdrowia. Obecnie nasza placówka funkcjonuje jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej (NZOZ) pod nazwą Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu Yoga Medica.

W Pracowni prowadzimy własne badania nad wpływem jogi na zdrowie i fizjologię człowieka. Współpracujemy także w tej dziedzinie z innymi organizacjami. Na koncie mamy współpracę np. z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, Katedrą Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej.

Głównym celem naszych zajęć jest leczenie schorzeń narządu ruchu, ale nie tylko (czytaj więcej w sekcji: co leczymy). Zajmujemy się również fizjoprofilaktyką, oferując uczestnikom naszych zajęć odpowiednio przez nas przygotowane sesje. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego uczestnika. Dbałość o szczegóły i poprawność wykonywania ćwiczeń to nasza dewiza. Naszym zadaniem na zajęciach jest sprawić, aby joga była w pełni bezpieczna. Więcej informacji na temat podejścia Yoga Medica znajdziecie pod tym linkiem.