22 409 0 354, 509 686 427 info@yogamedica.pl

Zapraszamy na zajęcia poświęcone profilaktyce i leczeniu schorzeń kobiecych.

Na przestrzeni ostatnich lat coraz częściej do naszego ośrodka zgłaszają się pacjentki z takimi problemami jak: zaburzenia menstruacyjne, endometrioza, polipy czy mięśniaki macicy. Odnotowujemy również wzrost zachorowań na chorobę Hashimoto, która co prawda dotyczy również mężczyzn, jednak u kobiet przybiera specyficzną postać.

Fizjoterapeutyczne zastosowanie jogi może nie tylko wspaniale uzupełniać leczenie podstawowe, ale również w wielu przypadkach stanowić leczenie alternatywne, a czasami nawet przyczynowe.

Na zajęciach Bartosz Niedaszkowski podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem zgromadzonym w ciągu 20 lat wspomagania zdrowia kobiet i leczenia tzw. trudnych przypadków z wykorzystaniem jogi. Podczas spotkania przyjrzymy się wymienionym problemom oraz ich przyczynom, a także sposobom ich leczenia w wykorzystaniem ćwiczeń jogi i diety według zaleceń ajurwedy, która od zawsze wspomagała terapię jogą. Zwrócimy szczególną uwagę na profilaktykę, czyli co należy robić, aby nie pozwolić chorobom zadomowić się w naszym organizmie. Przyjrzymy się również bliżej menopauzie pod kątem jej objawów nieporządanych i podpowiemy, co robić, by nie dopuścić do ich występowania lub je całkowicie wyeliminować.

Pokażemy sposoby wykonywania ćwiczeń i metody ich modyfikacji, aby mogły spełnić swoją leczniczą rolę. Omówimy postępowanie terapeutyczne we wszystkich poruszonych problemach.

Warsztat „Zdrowa kobiecość” polecamy wszystkim paniom zainteresowanym sposobami profilaktyki i leczenia problemów kobiecych z wykorzystaniem jogi.

 

Informacje praktyczne

  • Czas trwania: 4-5h (uzależniony od poziomu aktywności grupy) Start o o godzinie 14.00
  • Ilość miejsc: 30
  • Cena: 300zł 
  • Zapisy prowadzimy przez adres mailowy info@yogamedica.pl UWAGA! Rezerwacja miejsca jest możliwa jedynie po opłaceniu warsztatu. Nie ma możliwości rezerwacji miejsca i płatności przed warsztatem! 
  • Po potwierdzeniu dostępności miejsca, prosimy o dokonanie płatności na rachunek bankowy Pracownia Dobrego Zdrowia Bartosz Niedaszkowski. Konto 39 1160 2202 0000 0003 5767 9551 lub gotówką w ośrodku. W tytule przelewu niezbędny jest schemat: IMIĘ+NAZWISKO oraz słowa “PAKIET FIZJOTERAPEUTYCZNY + DATA WYKŁADU”. Przelewy nie spełniające tych wymagań będą zwracane.