22 409 0 354, 509 686 427 info@yogamedica.pl

Pragniemy Was zaprosić na wyjątkowy warsztat praktyczny z Bartoszem Niedaszkowskim, fizjoterapeutą, terapeutą jogi i założycielem naszego ośrodka.

Jest to wspaniała okazja aby poznać i doświadczyć na czym polega nasze fizjoterapeutyczne podejście do ćwiczeń jogi. Na tych zajęciach skupimy się na praktycznym aspekcie rehabilitacyjnym jogi mającym zastosowanie w naszym podejściu Yoga Medica. Pokażemy Wam i nauczymy jak zastosować odpowiednio zmodyfikowane asany aby skutecznie poradzić sobie z konkretnymi schorzeniami.

Pierwszy warsztat w 2019 roku będzie poświęcony kolanom! 

 

24.02.2019 o godzinie 14.00 w Yoga Medica – Warsztat pt. “Ból kolana? Spróbuj jogi”

Na warsztacie położymy nacisk na technikę i metodykę wykonywania ćwiczeń, ale nie zabraknie również teoretycznego wyjaśnienia omawianego zagadnienia. Chodzi nam o to, aby problem został odpowiednio poznany i zrozumiany. W naszym przekonaniu warunkuje to sukces w terapii i przyczynia się do skutecznego zapobiegania problemom w przyszłości. Zwiększenie samoświadomości powinno być jednym z celów każdej formy usprawniania leczniczego, a w terapii jogą zajmuje szczególne miejsce. Joga przecież bazuje na uważności i rozszerzaniu świadomości.

Polecamy udział w tych zajęciach osobom borykającym się z problemami w obszarze kolan. Zachęcamy do udziału w nich także instruktorów jogi, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę z zakresu terapii jogą oraz praktycznie zrozumieć jakże trudne zagadnienie bezpieczeństwa w praktyce ćwiczeń jogi. Szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy uczestniczyli w naszych zajęciach z cyklu „Anatomia i fizjologia jogi”. Te osoby mogą liczyć na rabat za warsztaty 🙂

Warsztat 24 lutego o godzinie 14 – „Ból kolana? Spróbuj jogi!”

Przyczyny bólu kolan może być wiele. Postaramy się omówić wszystkie. Stawy kolanowe należą do najczęściej przeciążanych, a ich złożona budowa nie ułatwia terapii. Również na jodze dochodzi często do ich przeciążenia, a nawet uszkodzeń. Przepracujemy głęboko asany, które w naszej pracy terapeutycznej często działają cuda. Nauczymy was również technik, które pochodzą wprost z fizjoterapii, a których zastosowanie znacznie przyspiesza proces terapeutyczny.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

  • Czas trwania: 4-5 godzin i jest uzależniony od poziomu aktywności grupy
  • Ilość miejsc: 18
  • Cena: 300zł / warsztat (250zł dla uczestników cyklu “Anatomia i fizjologia ćwiczeń jogi”)
  • Zapisy prowadzimy przez adres mailowy info@yogamedica.pl UWAGA! Rezerwacja miejsca jest możliwa jedynie po opłaceniu warsztatu. Nie ma możliwości rezerwacji miejsca i płatności przed warsztatem! 
  • Po potwierdzeniu dostępności miejsca, prosimy o dokonanie płatności na rachunek bankowy Pracownia Dobrego Zdrowia Bartosz Niedaszkowski. Konto 39 1160 2202 0000 0003 5767 9551 lub gotówką w ośrodku. W tytule przelewu niezbędny jest schemat: IMIĘ+NAZWISKO oraz słowa “PAKIET FIZJOTERAPEUTYCZNY + DATA WYKŁADU”. Przelewy nie spełniające tych wymagań będą zwracane.